نکته های طراحی خلاقانه و نوآورانه ی لوگو

logos

نکته های طراحی خلاقانه و نوآورانه ی لوگو

زمانی طراحی لوگوها ، راجع به همه چیز بود. حتی به effect های آبرنگ ها هم مربوط بود.

طراحان وب سایت باید برای طراحی لوگوها ، اهداف خود را مد نظر قرار داده و به مسائلی توجه کنند که ممکن است به درد طراحی آن ها بخورد یا خیر. آن ها باید همه مسائل را بررسی کنند و ببینند که کدام یک از پارامترها، به طراحی لوگوها مربوط و کدام نامربوط هستند. طراحان وب سایت باید سبک های متمایزی از طراحی لوگو ها را برای کاربران متفاوت وب سایت ها و در زمان های مختلف طراحی کنند.

امروزه ، همش صحبت از لوگوهای  نوآورانه و منحصر به فرد است.  من در اینجا می خواهم راجع به یکی از اصلی ترین و کاربردترین لوگوها صحبت کنم.

لوگوهای نوآورانه و منحصر به فرد ، در بعضی مواقع ، اضافی هستند و نباید به آن ها ، توجه کرد. این لوگو ها ، لوگوهای بسیار ساده و جذابی می باشند که برای طراحی بسیاری از خدمات و محصولات ، مورد استفاده قرار می گیرند. ما طراحان وب سایت ، از طریق این لوگوها می توانیم ، روش جالبی را برای توضیح مارک تجاری خود  به صورت مشخص و خیلی ساده و امروزی ارائه دهیم.

آیا یک مقدار در مورد این لوگوها اغراق نکردیم؟ خوب ، شاید!

Tim Delgar، تصمیم گرفت تا وب سایت website and infographic را طراحی کند. او در این وب سایت ،  راهنماهای بسیار ارزشمندی را در اختیار ما قرار می دهد تا بتوانیم این لوگوهای  نوآورانه را طراحی کنیم.  به نظر من طراحی این لوگوهای نوآورانه و ماهرانه ، خیلی هم کار سختی نیست.

در بعضی مواقع ، شما لوگوهایی را می بینید که شبیه به یک سری لوگوهاست که از قبل به چشم شما آمدند، اما واقعا به درد طراحی محصولات شما نمی خورند و شما نمی توانید از این لوگو ها برای طراحی محصولات و خدمات خود استفاده کنید.اما همه ما می دانیم که نمی توانیم یک لوگوی اصلی و بسیار منحصر به فرد با سبکی خاص، طراحی کنیم.

طراحی لوگوها به صورت ماهرانه و منحصر به فرد ، کار جالبی و با مزه ای است و بسیاری از مارک های تجاری سعی می کنند تا لوگوهای خود را خیلی جدی تر طراحی کنند. شما طراحان وب سایت می توانید برای این که لوگوی جدید و منحصر به فردی را طراحی کنید ، از پارامترهای طراحی ، کلمات نامفهموم، فونت های تصویری استفاده کنید تا لوگوی زیبایی را طراحی کنید که واقعا توجه همه افراد را به سمت خود جلب کند. شما طراحان وب سایت می توانید برای داشتن لوگوهای جهانی ، نمونه ای از لوگوهای برجسته خود را انتخاب کنید و در سطح جهانی به اشتراک بگذارید.

در بعضی مواقع ، طراحان وب سایت برای طراحی لوگو ها از تم ها و سبک ها ، بیش از حد استفاده می کنند. این کار باعث می شود تا توجه کاربران  از وب سایت شما دور شده و آن ها، طراحی هایی را ببینند که اصلا به هدف طراحی لوگوی شما ربطی ندارند. شما طراحان وب سایت ، باید لوگوهای خود را خیلی نوآورانه و خلاقانه طراحی کنید. به نظر من، بهتر است که وقت تلف نکرده و سریعا به سمت اهداف خود بشتابید.

Share the Post