جدیدترین محصول موتورولا با صفحه نمایش نشکن در هند عرضه میشود!

Motorola-Moto-X-Force-review-the-incredible-Shatterproof-Smartphone-min (1)

جدیدترین محصول موتورولا با صفحه نمایش نشکن در هند عرضه میشود!

هندی ها به زودی یکی از خاص ترین تلفن های همراه هوشمند ساخته شده در دنیا را در دست می گیرند.

به گزارش مهر، شرکت موتورولای هندوستان اعلام کرده که فروش تلفن همراه با صفحه نمایشگر ضد ضربه را در این کشور آغاز میکند. صفحه نمایش این تلفن هوشمند به معنی واقعی ضد ضربه و نشکن است از این حیث می توان آن را در دنیا بی رقیب و پیشگام دانست.

نام این محصول جدید از برند موتورولا در هند، Moto X Force است  که در ساخت بخشهای مختلف آن از فناوریهای پیشرفته ای استفاده شده است اما  طراحی و ساخت نمایشگر آن متفاوت از سایر بخشهاست.

این محصول جدید از Moto X Style که پرچم دار این روزهای موتورولا در هند است  نیز گران تر است.

مهندسان این شرکت از فناوری نمایشگر Moto ShatterShield در ساخت محصول جدیدشان  استفاده کرده اند که در واقع سیستم یکپارچه ای متشکل از ۵ لایه مختلف است باخاصیت  جذب شوکهای محیطی . شرکت سازنده این ضمانت را نیز داده است  که نمایشگر این تلفن همراه به هیچ وجه ضربه نخواهد دید.

این نمایشگر ۵.۴ اینچی از نوع Quad HD است که به همراه دوربین اصلی ۲۱ مگاپیکسلی مجموعه ای منحصربفرد را تشکیل می دهد. دوربین جلویی این محصول نیز ۵ مگاپیکسلی است.

شرکت موتورولا از فناوری شارژ سریع در این تلفن همراه استفاده کرده است بدین ترتیب که شارژ مورد نیاز برای ۱۳ ساعت استفاده از این محصول تنها در ۱۵ دقیقه انجام می شود.

باتری Moto X Force با هر بار شارژ کامل تا ۴۸ ساعت شارژ نگه می دارد.

Share the Post