معرفی شرکت:

شرکت زئوس از سال 1382 فعالیت خود را در زمینه فناوری اطلاعات، تولید نرم افزارهای تحت وب، طراحی پرتال های اطلاع رسانی، فروشگاهی، اداری، تجارت الکترونیک و دیگر نرم افزارهای مورد نیاز مشتریان آغاز کرد.
ماموریت شرکت، ارتقای کمی و کیفی و فرهنگ سازی در استفاده از فناوری اطلاعات و ارتباطات در سطح استانداردهای بین المللی و معرفی صنایع به بازارهای جهانی از این طریق است. همچنین توانمندکردن مشتریان در استفاده و بکارگیری موثر فناوری اطلاعات در راستای نیل به اهداف کسب و کارشان از اهداف اصلی مجموعه به حساب می آید.

شرکت زئوس ملاک هایی همچون قضاوت بازار و مشتری را مزیت رقابتی خود قلمداد می کند از مهمترین ویژگی های این شرکت رویکرد شفاف و علمی مدیران، استفاده ازجدیدترین تکنولوژی ها جهت ارتقاء کمی و کیفی محصولات و احترام به حقوق و جلب رضایت مشتریان
می باشد

چشم انداز سازمان

مرکز طراحی وب زئوس در مسیر حرکت به سوی چشم انداز ،ماموریت اصلی خود را با استفاده از افراد متخصص و متعهدد بکارگیری فناوری نوین را به شرح زیر دنبال می کند:
• رشد توسعه قابلیت های و توانایی های سازمانی ،مدیریتی واجرایی در زمینه پروژها ی خدماتی مورد نیاز سازمان ها و ارگان ها و شرکت های خصوصی
• افزایش رقابت پذیری از طریق کاهش قیمت تمام شده ،بهبود بهره وری ،پشتیبانی گسترده و طولانی مدت و کیفیت
• توسعه مستمر توانایی های متخصص منابع انسانی شرکت در پاسخگویی به نیازهای ذینفعان
• افزایش سرعت و کیفیت حوزه خدمات پس از فروش در بخش های ذیربط