طراحی سایت اختصاصی و سفارشی در شیراز

در طراحی سایت و یا وب سایت گاهی مشتری نیازهای فراتری از یک وب سایت معمولی خواهد داشت، . نیازهایی که با تلفیق فرآیندهای مختلف در وب سایت پیاده سازی و اجرا می گردد تا تجارت آنها پیشرفته تر شود
یک وب سایت ضعیف می تواند خسارات زیادی را به بار بیاورد زیرا وبسایت شما، شناسنامه شما دردنیای اینترنت است و ارائه بهترین چهره از فعالیت شما، نقطه اعتماد مشتری به شما خواهد بود. در طراحی سایت گاهی مشتری نیازهای فراتری از یک وب سایت معمولی خواهد داشت.
نیازهایی که با تلفیق فرآیندهای مختلف در طراحی وب سایت پیاده سازی و اجرا می گردد. چرا که هر مجموعه بنا بر اهداف تعریف شده خود، دارای مجموعه ای از خدمات قابل ارائه به كاركنان، مشتریان، شهروندان و شركای تجاری و سازمانی خود می باشد.
برای مثال در طراحی سایت تخفیف گروهی باید تمام نکات طراحی سایت رعایت شود تا روند کسب و کار شما به خوبی پیش برود .
ماهیت فرآیندی برخی از این خدمات به گونه ای است كه ارائه آن را به صورت كاملا الكترونیكی میسر می سازد. شناسایی این دسته از خدمات و پیاده سازی و تبدیل فرآیندهای سنتی به الكترونیكی با توجه به اینكه لزوما مراحل و فرآیندهای سنتی و الكترونیكی مطابق یكدیگر نیست از پیچیدگی خاصی برخوردار است. با توجه به این مهم در طراحی اختصاصی سایت ها به کمک کارشناسات تحلیل خود به شناسایی و تشخیص این نیازها می پردازد.
مراحل طراحی سایت سفارشی بدین صورت می باشد :
بررسی نیاز ها
طراحی گرافیکی بر اساس نیاز ها
ارائه طرح وب سایت و اعمال نظرات
برنامه نویسی وب سایت بر اساس نیاز های تحیل شده
آپلود وب سایت روی هاست تستی
رفع خطا ها و اعمال نقطه نظرات کارفرما
آپلود سایت روی هاست اصلی

شما با طراحی سایت های اختصاصی می توانید در زمینه تجارت الکترونیک مثال زدنی باشید

برخی از خدمات طراحی سایت اختصاصی مرکز تخصصی طراحی وب زئوس
طراحی سایت تخفیف گروهی
طراحی سایت خبری
طراحی سایت
طراحی سایت تجاری

برای مشاوره رایگان می توانید با گروه طراحی سایت زئوس تماس بگیرید
071-36273861-4